samotny rejs
Home Główna Aktor z “na Wspólnej” opływa ocean na łodzi którą sam zrobił

Aktor z “na Wspólnej” opływa ocean na łodzi którą sam zrobił

by Redakcja

29-letni aktor Michał Malinowski znany z roli Norberta z Na Wspólnej, postanowił własnoręcznie zbudować łódź i wyruszyć w podróż po Oceanie Atlantyckim.

Aktor pokreślił, że zarobki polskich artystów nie są zbyt wysokie, dlatego zakup jachtu byłby za dużym wydatkiem. Postanowił więc sam zbudować łódź, a o swojej przygodzie opowiedzieć fanom poprzez umieszczenie filmiku na serwisie YouTube.

Wyobraźcie sobie dom, który może Was zabrać, gdzie tylko chcecie… i to za darmo. Brzmi fajnie nie? Tak. Jest to możliwe. Marzyłem o takim domu od dawna, ale nie było mnie na niego stać. Dwa lata temu nadal nie było mnie stać, ale pomyślałem sobie, że wystarczy już tego marzenia – napisał na Instagramie Malinowski.

Powiem tylko, że nie ma rzeczy niemożliwych. I biorę pełna odpowiedzialność za te słowa… i zdaje sobie sprawę, że moja decyzja mogła być dla niektórych niezrozumiała, ale była najbardziej spójna ze mną ze wszystkich, które w życiu podjąłem. Minęło już 8 miesięcy i nie przytrafił się ani jeden dzień, żebym jej żałował. A bywało różnie. Jest kilka osób, bez których by się to nie zaczęło. Albo zaczęłoby się i bardzo szybko (i bardzo źle) skończyło – dodał młody aktor.

Serialowy Norbert na łodzi mieszka sam, jednak jak podkreśla, nie czuje się samotny. Płynę sam, ale bardzo często w obstawie stada delfinów, na samotność więc nie narzekam. Bywa, że się boję, ale trochę to nawet lubię. Ocean miewa swoje momenty, ale właśnie za to, między innymi, kocham go i szanuje. W najbliższym czasie czeka mnie dłuższy przeskok przez Atlantyk – powiedział Malinowski.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ