Home Główna Areszt za posiadanie narkotyków

Areszt za posiadanie narkotyków

by Ewa B

Funkcjonariusze  z jaworznickiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Policjanci zabezpieczyli ponad pięć tysięcy porcji dilerskich amfetaminy oraz 60 gramów suszu marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Stróże prawa z zespołu wywiadowczego Komendy Policji z Jaworzna pełnili służbę w dzielnicy Byczyna.

Podczas patrolu funkcjonariusze dokonali kontroli zaparkowanego samochodu. Jego kierowca zaczął się bardzo nerwowo zachowywać. W trakcie trwania kontroli mężczyzny i pojazdu policjanci znaleźli biały proszek schowany , który był schowany w pudełku śniadaniowym. Znaleźli również worek foliowy z suszem roślinnym.

Badanie przeprowadzone przez stróży prawa wykazało, że zabezpieczony proszek, to amfetamina, z której można było przygotować ponad pięć tysięcy porcji dilerskich narkotyku, a susz roślinny to prawie 60 gramów marihuany.

Mężczyzna został już osadzony w policyjnym areszcie. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mu zarzutów. 34-latkowi za posiadania znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ