Home Główna Chcesz zamieszkać w Katowicach? Złóż wniosek na wynajem mieszkania

Chcesz zamieszkać w Katowicach? Złóż wniosek na wynajem mieszkania

by Barbara Nowak

Od 25 listopada do 11 grudnia prowadzony będzie nabór uzupełniający wniosków na wynajem mieszkań w ramach inwestycji przy ul. Szerokiej 17, 19 w Katowicach. Przekazano, że dostępnych jest 13 mieszkań .

„Wniosek o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego będzie można wypełnić i złożyć do Urzędu Miasta Katowice wyłącznie drogą elektroniczną poprzez System Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej SEKAP (www.sekap.pl). W celu przesłania wniosku drogą elektroniczną należy posiadać skrzynkę kontaktową na platformie SEKAP oraz podpis elektroniczny (kwalifikowany podpis elektroniczny lub podpis zaufany). Po złożeniu wniosku Wnioskodawca otrzyma na swoją skrzynkę kontaktową na platformie SEKAP Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia (UPP) potwierdzające przyjęcie wniosku przez urząd.

Karta usługi udostępniona zostanie w dniu 25.11.2020 r. na platformie SEKAP w Katalogu usług → Nieruchomości, lokale mieszkalne i użytkowe → Gospodarka lokalami mieszkalnymi → Nabór wniosków na mieszkania przy ul. Szerokiej 17, 19 w Katowicach, natomiast składanie wniosków za jej pośrednictwem możliwe będzie do dnia 11.12.2020 r.” – czytamy w komunikacie.

Rozpoznajesz ją? Jest poszukiwana przez policję

MIESZKANIA, KATOWICE NABÓR, WNIOSKI, JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK O MIESZKANIE, MIESZKANIE W KATOWICACH, WOLNE MIESZKANIE

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ