Home Główna Chrzest z piekła rodem

Chrzest z piekła rodem

by Barbara Nowak

Podczas chrzcin na Cyprze doszło do niecodziennej sytuacji. Kapłan w bardzo niedelikatny sposób zanurzał niemowlę w wodzie. Z uroczystości opublikowano nagranie, na którym widać, jak dziecko wypadu mu z rąk.

Ceremonia miała miejsce 17 października w Limassol. Rodzice oburzeni zachowaniem kapłana postanowili opublikować nagranie w sieci.

Mężczyzna gwałtownie zanurzał dziecko w głębokiej chrzcielnicy. Później podrzucał niemowlaka, który w pewnym momencie wyślizgnął mu się z rąk. Rodzice oraz rodzina krzyczeli, aby kapłan był delikatniejszy, jednak ten odpowiedział jedynie, że „to jest sposób, w jaki chrzci”.

Rodzice postanowili złożyć skargę, ponieważ dziecko podczas chrzcin doznało obrażeń. Dzień po ceremonii kapłan udzielił wywiadu dla lokalnej stacji telewizyjnej, w której przeprosił rodzinę i powiedział, że nie chciał zrobić krzywdy dziecku.

 

 

„Dzisiaj ochrzciłam moje dziecko!! Zobaczcie tego '”ojca” jak bije dziecko, wszyscy do niego krzyczymy, a on odpowiada „tak chrzczę” !! Dziecko oczywiście było czerwone na całym ciele!!” – napisała matka.

„Prawda jest taka, że ​​w pewnym momencie dziecko prawie wyślizgnęło się z moich rąk i jak widać na wideo, położyłem mu rękę pod biodrem, aby je chronić” – przyznał kapłan.

Lekarze rezydenci będą zwolnieni z egzaminu ustnego

DZIECKO, CHRZCINY, CYPR, BRUTALNY KSIĄDZ, KAPŁAN, NIEMOWLĘ, CHRZCINY DZIECKA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ