Home Główna Mieszkania na doby w Katowicach

Mieszkania na doby w Katowicach

by Ewa B

Mieszkania na doby stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Z takich ofert korzystają nie tylko turyści. Wynajem mieszkania na krótki czas staje się coraz bardziej popularniejszy w dużych miastach. Zamiast do hotelu czy pensjonatu, wiele osób woli wynająć całe mieszkanie.

W Katowicach do wyboru są eleganckie apartamenty, ale także mniejsze kawalerki. Ceny zaczynają się już od 60 złotych za dobę. Oferty te są nie przygotowane nie tylko dla turystów, ale także dla osób, które przyjeżdżają  do Katowic na jeden lub kilka dni do pracy lub muszę spędzić w Katowicach dobę ponieważ w pobliskim szpitalu leży na przykład ich krewny.

W mieszkaniach  na wynajem można korzystać z kuchni czy z łazienki z dostępem do pralki i innych urządzeń. Wszystko zależy od oferty. W standardzie jednak jest wynajem mieszkania na doby, która ma niezbędny sprzęt, tak jak: sztućce i naczynia, ręczniki, pościele oraz sprzęt AGD i RTV.

Ceny za wynajem mieszkania na dobę w Katowicach zaczynają się już w okolicach 60 złotych za dobę. Więcej jednak jest ofert w okolicy 100 zł lub więcej.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ