Home Główna Mobilna Jednostka Szczepiąca

Mobilna Jednostka Szczepiąca

by Ewa B

W galerii  CH Plantan swoją działalność od początku czerwca prowadzi Mobilna Jednostka Szczepiąca. Dla wielu osób będzie to szansa  na zaszczepienie się w dogodnym terminie, bez rejestracji i kolejek jednodawkową szczepionką Janssen Vacine firmy Johnson&Jonhnson.

Mobilna Jednostka Szczepiąca obsługiwana jest  przez personel medyczny Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia. Jest ona  ulokowana w sąsiedztwie kwiaciarni. Głównym założeniem akcji ma być dotarcie do jak największej liczby chętnych do szczepienia pacjentów.

Punkt otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 09.00 – 18.00. Nie ma także potrzeby wcześniejszej rejestracji . Wystarczy przyjść do punktu, wypełnić formularz, przejść kwalifikację do szczepienia i poddać się samemu szczepieniu.

Jedyną szczepionką dostępną w CH Platan jest szczepionka firmy Johnson & Johnson. Ogromną zaletą tego rodzaju szczepionki jest to że, jest ona szczepionką jednodawkową. Pacjent uzyskuje potwierdzenie szczepienia , a po podaniu szczepionki musi odczekać około 15 minut.

W przypadku wystąpienia skutków ubocznych, personel medyczny będzie w stanie udzielić błyskawicznej pierwszej pomocy.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ