Home Główna Policja przejęła 2 kilogramy marihuany

Policja przejęła 2 kilogramy marihuany

by Ewa B

Mundurowi z Kłobucka zatrzymali 24-latka, który posiadał sporą ilość narkotyków. Podczas przeszukiwania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę śledczy zabezpieczyli niespełna 2 kilogramy marihuany. Właściciel nielegalnego suszu usłyszał zarzuty dotyczące uprawy konopi oraz posiadania znacznej ilości narkotyku, za który  grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.

Kłobuccy kryminalni uzyskali informację, z której wynikało, że jeden z mieszkańców miejscowości Truskolasy, w gminie Wręczyca Wielka może posiadać znaczną ilość narkotyków. Ich ustalenia potwierdziły się podczas przeszukania pomieszczeń i posesji zajmowanej przez 24-letniego mężczyznę. Stróże prawa znaleźli niespełna 2 kilogramy zielonego suszu oraz przyrządy służące do jego wytwarzania.

Dodatkowo stróże prawa dotarli do miejsca, gdzie mężczyzna wcześniej prowadził uprawę nielegalnych konopi. Podczas prowadzenia policyjnych czynności, właściciela narkotyków nie było w miejscu zamieszkania. Następnego dnia mężczyzna sam zgłosił się na Policję i został zatrzymany.

24-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Częstochowie i usłyszał zarzuty. Wobec podejrzanego prokurator zastosowano poręczenie majątkowe oraz policyjny dozór.

 O dalszym losie 24 – latka zadecyduje prokurator i sąd.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ