Home Główna Pościg za mężczyzną , który napadł na sklep w Brennej

Pościg za mężczyzną , który napadł na sklep w Brennej

by Ewa B

Funkcjonariusze policji z komisariatu w Skoczowie zatrzymali po pościgu sprawcę napadu na jeden ze sklepów w centrum Brennej. Mieszkaniec Skoczowa, podczas ucieczki samochodem, stracił panowanie nad swoim pojazdem i wpadł do rowu. Samochód został uszkodzony, jednak kierowcy nic się nie stało

Kilka minut przed godziną 9.00 w Brennej na ulicy Wyzwolenia do sklepu wszedł mężczyzna. Grożąc ekspedientce pozbawieniem życia, zażądał od kobiety wydania pieniędzy z kasy.

Mężczyzna zabrał kilkaset złotych i uciekł. Spod sklepu odjechał volkswagenem passatem. Policjanci , którzy zostali powiadomieni o przestępstwie bardzo szybko namierzyli poszukiwane auto na głównej drodze w Brennej. Stróże prawa podjęli próbę zatrzymania pojazdu. Pościg za przestępcą skończył się bardzo szybko.

Sprawca nie zapanował nad pojazdem, zjechał z drogi, wpadł do rowu i uderzył w betonowy przepust drogowy – poinformowała policja

Mundurowi zatrzymali sprawcę. 30 – latkowi poza drobnymi stłuczeniami nic się nie stało. Sprawcą w przeszłości był już notowany za przestępstwa. Mężczyzna w trakcie zatrzymania był agresywny.

Została mu pobrana krew w celu sprawdzenia, czy nie znajdował się pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Teraz grozi mu kara do 12 lat więzienia.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ