Home Główna Sosnowiec: Zatrzymano napastników, którzy zaatakowali 21-latka

Sosnowiec: Zatrzymano napastników, którzy zaatakowali 21-latka

by Barbara Nowak

Policjanci z sosnowca ustalili sprawców rozboju, do którego doszło na jednej z ulic dzielnicy Zagórze. 21-letni mieszkaniec miasta został obezwładniony gazem i okradziony. Sprawcy zabrali mu m.in. telefon, portfel i dokumenty. Napastnikom grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

Policja przekazała, że do zdarzenia doszło na jednej z ulic dzielnicy Zagórze. Na 21-latka napadło dwóch nieznanych mu mężczyzn. Po obezwładnieniu swojej ofiary gazem pieprzowym, przez co zaatakowany mężczyzna na pewien czas stracił możliwość widzenia, zadając mu ciosy, ukradli mu m.in. telefon i portfel z dokumentami.

Dzięki pracy policjantów z Komisariatu Policji III w Sosnowcu szybko zatrzymano wszystkich mężczyzn, którzy brali udział w zajściu. Co więcej, po wnikliwym wykonaniu wszystkich czynności, które pomogły ustalić dokładny przebieg zdarzenia, doprowadzili przed oblicze Prokuratura dwóch sprawców tego rozboju. Są to mężczyźni w wieku 26 i 40 lat. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i zostali objęci policyjnym dozorem. Grozi im nawet do 12 lat więzienia.

Katowice: Zabraknie Jarmarku Bożonarodzeniowego?

POLICJA, POLICJANCI, SOSNOWIEC, POBICIE, NAPASTNICY, ZATRZYMANO NAPASTNIKÓW, KRADZIEŻ

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ