Home Główna Startują niedzielne śniadania w Katowicach

Startują niedzielne śniadania w Katowicach

by Ewa B

Cykl niedzielnych śniadań w Centrum Kato ( dawniej Gastrofajer) ma się rozpocząć 18 lipca bieżącego roku o godzinie 10:00 na tarasach Spodka i Międzynarodowego  Centrum Kongresowego w Katowicach.

Wśród propozycji śniadaniowych mają znaleźć się hummusy, smoothie bowle oraz burgery. Serwować je będzie Restauracja Amfora, Bajs, Botanika i Śląska Prohibicja. Działać ma również market śniadaniowy, a także zaplanowano praktykę jogi oraz zajęcia kreatywne w duchu less waste czyli zabawy roślinami, papierem, materiałami z odzysku dla dzieci.

Do udanej soboty brakowało nam tylko jej dobrego zakończenia, czyli niedzielnego śniadania. Ale już od najbliższego weekendu martwimy się tylko tym, że za szybko nam minął – mówi Oskar Olszewski z Centrum Kato

Wydarzenie to odbywa się co tydzień, od środy do niedzieli w sezonie wakacyjnym. Łączy ono działalność barów, nocnego marketu gastronomicznego z restauracjami i food truckami, zapewniając przy tym bogaty program artystyczny i rozrywkowy.

Centrum Kato i inne wydarzenia towarzyszące są zawszwe organizowane są z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

Godziny otwarcia wyglądają następująco:

  • środy i czwartki w godzinach 16.00-24.00
  • piątki i soboty w godzinach 16.00-02.00
  • niedziele w godzinach 10.00-24.00

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ