Home Główna W Katowicach wznowiono zajęcia dla senioróW

W Katowicach wznowiono zajęcia dla senioróW

by Ewa B

Zniesione obostrzenia związane z pandemią COVID –  19 sprawiły , że w Katowicach wznowiono zajęcia dla seniorów. Wszyscy katowiccy seniorzy będą więc mogli skorzystać z bogatej oferty jaka jest do nich skierowana. Będą to przede wszystkim zajęcia rekreacyjne, sportowe, kulturalne czy też edukacyjne.

Jak poinformowano na stronie katowickiego Urzędu Miasta:

Co roku wspólnie z organizacjami pozarządowymi przygotowaliśmy dla seniorów wiele ciekawych projektów. Stało się to już taką naszą tradycją. Będą to  spotkania integracyjno – aktywizujące, warsztaty florystyczne, gry planszowe, kurs obsługi komputera, kursy pierwszej pomocy, warsztaty muzyczne, nauka języków obcych i wiele, wiele innych

Seniorzy będą mogli w 2021 roku w dalszym ciągu  rozwijać swoje pasje sportowe w ramach „Sportowego Uniwersytetu Seniora” jak również spędzić ciekawie czas wolny poprzez udział w różnego rodzaju zajęciach organizowanych np. przez Kluby Seniora.

Powracają także bezpłatne usługi oferowane w ramach programu „Złota rączka dla seniora”, który służy pomocą w naprawie niewielkich usterek. Wszystkie przydatne informacje można znaleźć na stronie Urzędu Miasta Katowice.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ