Home Główna Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

by Ewa B

Funkcjonariusze Policji z Będzina codziennie walczą z przestępczością narkotykową. W ostatnim czasie zatrzymali 42-letniego mieszkańca Sosnowca, który w miejscu swojego zamieszkania przechowywał znaczną ilość narkotyków. Policjanci przechwycili łącznie blisko pół kilograma marihuany.

Kryminalni z Będzina, którzy na co dzień zajmuj się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nieustannie pracują nad wykrywaniem naruszeń prawa. Dzięki ich działaniom kolejny zatrzymany usłyszał już zarzuty.

Mundurowym udało się ustalić, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość narkotyków w swoim miejscu zamieszkania. Od razu postanowili przejść do działania. Stróże prawa udali się do Sosnowca, gdzie zatrzymali 42-latka i zabezpieczyli ponad 70 gramów marihuany trzymanej w mieszkaniu.

Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze odkryli w jednej z piwnic kolejne narkotyki należące do 42-latka. Łącznie to blisko pół kilograma zabezpieczonej marihuany. Mieszkaniec Sosnowca został osadzony w policyjnym areszcie i odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

O dalszym losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd.  42 – latkowi grozi kara do 10 lat więzienia.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ